Pudl – 5.část

Holky se postupně rozešly a já zůstal doma se ségrou a oběma psi. Se Zuzanou se dohodly, že u nás Árčího na večer nechá, já že psi pohlídám a pak si ho po akci vyzvedne. Jen co zaklaply dveře za poslední kamarádkou, vrátila se ségra do pokoje.

“No vidíš, jak jsi to zvládnul! Jseš vážně prvotřídní čubička. Teď si můžeš odpočinout, ale jen tak tě tu nemůžu nechat pobíhat.” řekla a v ruce se jí objevila kovová pouta se sametovým obalem proti otlačení rukou.  Asi dárek od jedný z těch povedenejch kamarádek. Pak mě za jednu ruku připoutala k trubce od topení. Ani jsem neprotestoval, po tom co jsem zažil, mi to bylo jedno. Stočil jsem se do klubíčka zády k topení které příjemně hřálo a pomalu mě přemáhal spánek. Ještě jsem slyšel, jak se ségra chystá do baru, ale pozvolna už jsem usínal. Bylo to pěkně bláznivý, co všechno se za poslední dny událo a kam jsem se dostal. Člověk si pustí na chvilku na netu hubu na špacír a během pár dnů se mu v životě odehrají věci, na které by ani nepomyslel natož je někdy uskutečnil. Teď tu ležím připoutaný a nahý na podlaze, znásilněný psem a jen tuším množství jeho sperma, které mám ve svém zadku. A nejdivnější je, že se mi tohle začíná líbit. To že jsem psí čubka, to jak mě psi šukají do zadku jako fenu a jak do mě stříkají své teplé sperma. Myšlenky mě plynuly hlavou a já spokojeně spal. Občas jsem zaslechl zvuk cvakajícíh drápků, jak se Elvis s Árčim procházeli po kuchyni, ale i oni zalehli na deky, které jim sloužili jako pelech a odpočívali. Mohlo být tak kolem půlnoci když se hlasitě rozletěly dveře do domu a já zaslechl hlasy Zuzany a mé ségry. Protřel jsem si rozespale oči a uviděl ve dveřích do obýváku svoji sestru jak opilá visí kolem krku Zuzaně která ji podpírala. Zuzka dotáhla vrávorající ségru ke gauči, kde ségra ztratila rovnováhu a s hlasitým smíchem žuchla jak pytel brambor.

“Jak vidíš, tak se oslava povedla” prohlásila Zuzana

“Jéé můj rozšuk..ošuk..bráška…eee čubička” tlemila se na mol ožralá ségra

“Trošku to dneska nezvládla” vysvětlovala Zuzana “Začala dělat ostudu, tak jsem ji radši přivedla.”

Z mého nechápavého výrazu Zuzka pochopila, že má pokračovat.

“To víš, při její tělesné konstituci toho moc nesnese, stačilo pár panáků a …”

“My jsme hrály na pravdu!” přerušila její výklad ségra a znovu se začala smát.

“…a a a já nechtěla odpovííídat, tak jsem musela pííít”

Začal jsem tušit, že za nápadem s touhle hrou by mohla stát Zuzana.

“Ale nakonec jsi stejně pověděla, viď?” Zeptala se lišácky Zuzka.

“Nojóóó nóó´…. Řekla jsem, že chci šukáááát!! Hahahahaha”

“To jsi řekla, ale předtím jsi prozradila, že jsi ještě panna! Né?”

“Jo.” Řekla ségra trochu posmutněle…

“Když jsi začala křičet že chceš šukat tak jsme to radši zabalily.. Lidi se po nás koukali a několik kluků se k nám chtělo přidat. Takže ostatní holky radši usoudily, že bude bezpečnější, když se z toho doma vyspíš ”

“Ty kluci byli stejně samí chudáci…” dodala ségra

“No neboj, třeba se ti dneska splní přání” řekla Zuzana a významně se na mě podívala. Hned jsem začal tušit její plán a podíval se jí do očí výrazem ”to přece nemyslíš vážně!”, ale někde v duchu jsem byl zvědavý, jak se tohle bude vyvíjet. Trošku jsem chtěl, aby po tom všem co jsem zažil, dostala moje moje sestřička taky tochu ochutnat její vlastní medicíny…

“Tak pojď ty naše oslavenkyně, přece nebudeš spát oblečená. Musím tě svlíknout beruško” Zasmála se pobaveně a trošku škodolibě Zuzka a tahala ségře přes hlavu svetřík I s halenkou. Ségra to asi brala jako rozumnej nápad, a tak se nijak nebránila. Seděla na gauči svlečená do podprsenky a rozcuchané vlasy jí padaly do obličeje.

“ještě kalhoty” Prohlásila Zuzka a ségra zdvihla nohy do vzduchu jak svíčka, aby jí je mohla lépe sundat. Jenže upnuté džíny nešly tak snadno a ségra se za hlasitého smíchu sesunula z gauče na zem. Zuzce se podařilo z ní i ty kalhoty stáhnout a přede mnou tu seděla na zemi moje sestřička jen ve spodním prádle. Takhle jsem ji moc často neviděl. Zjistila, že jí upřeně pozoruju a koukala na mě.

“jéé, ty jseš furt nahatej!! hehehehe” tlemila se ségra, zatímco za ní stojící Zuzana pokračovala ve svlékání a hbitě jí rozepla a sundala podprsenku. Okamžitě vykoukly její drobná špičatá prsa která vypadala jak dva zmrzlinové kornoutky a na nich krásné, lehce vystouplé, světlé dvorce s výraznými bradavkami. Na sucho jsem polknul a prohlížel si ta ještě dětsky vypadající prsa své sestry. Jen otlačená místa od podprsenky dávala tušit, kde byla zakrytá. Byl to pohled, který jsem na ní do téhle chvíle neznal, ale naprosto mě fascinoval. Ovíněná ségra zřejmě ani netušila, jak přede mnou začíná být odhalená a natáhla se celá na zem. Zuzana na nic nečekala a začala z ní sundávat I kalhotky.

“To lechtá” smála se ségra, když se jí rolovaly kalhotky dolů po stehnech. Byla otočená rozkrokem ke mně a já měl s každou vteřinou lepší výhled na její broskvičku. To je snad ten nejpřesnější výraz jakým ji můžu popsat. Hladká, kulatá, jemná.. Začal mi tvrdnout penis. Nejen z toho co jsem před sebou viděl, ale i z toho, co jsem tušil, že bude následovat. Ta ďábelská Zuzana (!) zavolala Árčího, který vcukuletu přiběhl za ní.

“Jéé Árčí, no pojď sem ty chlupatá koule..”, začala s ním cukrovat na zemi moje sestřička, která si očividně neuvědomovala svou nahotu. Zatímco se muchlovala s Árčím který jí olizoval obličej, Zuzka mi rozepla pouta a povídá:

“Teď mi pomůžeš, jasný? Copak nechceš trochu vrátit své sestřičce, co ti provedla?” Kouknul jsem se po sestře, ale dřív než na obličej mi padl zrak na její rozkrok, který mi byl blíž. Kývnul jsem. Teď se budu bavit chvilku zase já. Zuzka z gauče sebrala pár polštářů a začala je cpát mé sestřičce pod zadek, aby ho dostala do správné výšky.

“Počkej!” procitla na chvilku ségra ”Co to děláš?” ptala se jí nechápavě.

“Dneska si kočičko konečně zašukáš!” prohlásila chladně Zuzka.

“Ale já nechci!” vypískla zmateně ségra a začala se otáčet na břicho, aby mohla po čtyřech odlézt.

“Ale noták! Celej večer ti to vidím na očích a i jsi to sama pokřikovala”

“Dělej, podrž ji!” poručila mi Zuzka.

Přilezl jsem k ségře, jednou rukou jí přidržel obě její ruce na zemi a druhou jí přidržel nohy. Bylo to až zvláštně snadné jak málo síly bylo v sestřině alkoholem unaveném těle. Klečela na zemi s ideálně vyšpuleným zadečkem.

“já nechci aby mě brácha tó..” začala fňukat a natahovat ségra

“Ale neboj kočičko právo první noci bude mít Árčí. To on tě připraví o věneček, to on ti vykropí tvoji neposkvrněnou kapličku” smála se Zuzka “Neboj, nejsi jeho první panna, on už ví, co a jak a ty budeš dneska jeho fenečkou. Celý den se na tebe těší, až se zaboří do tvé panenské buchtičky.”  

“Zuzko nééé, já nechci!!” Začaly se sestře lesknout oči a vzápětí se vyvalily první slzy.

“Ale neboj prosimtě” uklidňovala jí Zuzka “Nic to není, bude se ti to líbit a bude z tebe velká holka!” Nasadila Zuzka příjemný a téměř až mateřsky chlácholivý tón.

“Chceš bejt přece velká holka, ne? Co?”

“Jo” Usmrkaně procedila mezi zuby ségra.

“No vidíš šmudlíku.” Usmála se na ní a políbila jí do vlasů. Pak na mě kývla na znamení, že už nebude potřeba, abych jí dále držel. To už se jí kolem vyšpuleného zadečku začal motat Árčí. Očuchával její panenskou kundičku, aby se ujistil co má před sebou za dírku a vzápětí se do ní zabořil svým jazykem. Sestra sebou překvapeně cukla, když se jí dotknul. Celá tahle scéna se mi odehrávala kousek od obličeje. Pudlík si zkušeně připravoval dírku mé sestry k ošukání. Jazykem se snažil si probojovat cestu mezi jejími, zatím trochu strachem staženými pysky, ale její lesknoucí se dírka od slin a šťáviček jasně prozrazovala vzrušení. Pořád sice popotahovala, ale její tiché, uslzené „Ne,ne,ne,…“ bylo čím dál častěji proloženo vzrušeným vzdychnutím. Árčího pravidelné mlaskání pořád uhrančivě přitahovalo můj pohled a já se nedokázal ovládnout, abych nezačal setru hladit po vystrčeném zadečku. Zuzana jí chlácholivě hladila po vlasech a obě si navzájem dívaly jedna druhé do očí, ale pohled Zuzany byl spíš chladný a rozhodný. Asi není třeba říkat, jak vzrušený jsem byl! Nejen že jsem poprvé viděl svoji sestru nahou, ale přímo před mýma očima se odehrávalo tohle neskutečné divadlo. Její dírka už nebyla tak stažená strachy a Árčímu se očividně dařilo jazyk bořit do mé sestry i hlouběji, což ona potvrzovala vzrušeným oddechováním. Její panenský kvítek doslova rozkvétal a lesknul se víc a víc od jeho slin a jejích šťáv. Byla krásně orosená a vzrušením prokrvená. Bylo mi jasné, že už se bude moct postoupit k dalšímu kroku. Zalovil jsem pudlíkovi mezi zadní nohy a během okamžiku jsem ucítil, jak mi do dlaně vyjel jeho vlhký penis. Vysadil jsem mu přední nohy sestře na záda a přistrčil mu zadek blíž k jejímu, aby se snadněji trefil. Začal jí pravidelně napichovat v okolí její buchtičky a ségra opět začala pofňukávat svoje „ne,ne,ne,…“

„No tak! Drž přece!“ okřikla jí trochu rázně Zuzana a pro jistotu jí přidržela ruce na zemi. Árčí začal drobnými čůrky skrápět její dírku. Chytil jsem ho a nasadil přesně tam, kam se měl trefit. Rychlý příraz dával tušit, že tentokrát už šel na jistotu a z pohledu na shrnující se předkožku, která se zastavila o okraje sestřiny dírky bylo jasné, že do ní zajel celý. Sestra krátce vykřikla, až mi skoro zalehly uši a z jejích úst se začalo ozývat dlouhé „Áááááá“ které stoupalo jak tónem, tak intenzitou. Árčí do ní bušil rychlými přírazy, až mu poskakovaly kulky. Mezi přírazy se objevil drobný pramínek krve, takže bylo jasné, že sestra zrovna přišla o své panenství. Zuzka se jí upřeně podívala do její vzrušením pokřivené tváře a škodolibým tónem řekla:

„Teď jsi velká holka! A taky psí čubička.“ Pak se zasmála a v ruce se jí objevil foťák. „Jedna památeční!“ a obratně sestru s blesknutím vyfotila. „A mám vás tam oba!“ pak přepnula na video a začala vše natáčet. Ségra jí asi ani nevnímala. Její vrušené „á-á-á…“ bylo přerušované v tempu Árčího přírazů. Během chvilky začala vzrušením hekat, že už nemohlo být na pochybách, že se jí to zatraceně líbí! „Podívej se na ni, na svoji sestřičku! Hezky drží viď?“ upozornila Zuzka. “Bylo mi jasný, že tenhle talent máte v rodině“ zasmála se.

„..a teď vás mám oba.“ Ségra jí nevnímala. Hlasité mlaskavé zvuky prozrazovaly, že teče jak vodopád a vzrušením nevnímá okolí. Pohladil jsem jí zespodu po břiše a zvědavě zajel i pod čvachtající kundičku. Cítil jsem, jak v ní pudlík jezdí jak po másle. Během chvilky jsem měl mokrou ruku od šťáv milujícího se páru. Zuzka si klekla vedle mě, a protože tušila, že se Árčí blíží ke konci, přidržela jeho hopsající zadek a přitlačila ho k ségře, aby do ní zajel celý. Ten se pozvolna zklidnil a já pozoroval jeho svěrač, jak rytmicky pulsuje a poprvé plní sestře její (už ne) panenskou dírku psím semenem. Sestru už definitivně opouštěly síly, ruce jí povolily a tak poklesla tváří na zem a se zavřenýma očima tiše opakovala „panebože, panebože, panebože…“. Obličej jí sálal vzrušeným horkem, ale červené tváře a něco v jejím tónu naznačovalo spokojenost, pravděpodobně pořádný orgasmus. Árčí s vyplazeným jazykem na ní rychle oddechoval. Zuzka se tvářila taky spokojeně a pokyvovala hlavou. Oba jsme ségru pomalu hladili rukama po celém těle. Promnul jsem její drobná prsíčka  která měla vzrušením naprosto tvrdé bradavky. Dokázal jsem si představit, čím právě prochází. Ta pulsující horká věc uvězněná uvnitř ní co jí vyplňuje – věc co tam nikdy předtím nebyla. Cítí se ponížená a zlomená, ale její ošukaná dírka hlásí naprosto jiné signály. Štěstí, vzrušení, uspokojení možná i pýchu že to zvládla. Protichůdné pocity, ze kterých neví který si vybrat. A ten vypitý alkohol jí ještě mate – stalo se to vůbec? Není to jen sen? Zato já měl naprosto jasno. Právě jsem viděl naprostou neskutečnou věc a Zuzaně očividně vyšel další její manipulativní plán. Z myšlenek mě vytrhnul Árčí, který se očividně snažil seskočit. Ségra naposled krátce vypískla, když jí bambulka Árčího penisu rozevřela do široka, ale naštěstí vyjel díky množství šťáv obou hladce ven. Když jeho penis vymlasknul, začalo za ním okamžitě vytékat sperma. Koukala na nás jen ta drobná, lehce pootevřená dírka od šukání rozpálená do červena a celá mokrá. Árčí se odběhl někam očistit a na nás bylo pomoct ségře. Zuzka jí opatrně otřela papírovými kapesníčky a já ségru položil na gauč a přikryl dekou. Usnula hned. Celý rozechvělý jsem doprovodil Zuzku ke dveřím. „Zkontroluj si ráno e-mail“ mrkla na mě, a s Árčím na vodítku se vydala někam do tmy k domovu. Jak odešla, nevydržel jsem a udělal se rukou. Pak jsem zalezl do postele a přehrával si v hlavě všechno jak film. Všechny ty obrazy   

Ráno jsem vstal docela brzo. Pustil počítač a v mailu na mě čekala zpráva od Zuzany.

„Posílám fotku ze včerejška, abys mohl sestře osvěžit paměť.“ Otevřel jsem přílohu. Byla to ta fotka z noci. Ségra tam byla v naprosto jasné pozici s výrazem naprosto slastné křeče v obličeji a do ní píchající Árčí s vyplazeným jazykem. Fotku jsem vytisknul a šel nachystat do kuchyně snídani. Pak mě napadlo, že bych jí mohl ségře pěkně naservírovat, a proto jsem jí opřel o její hrnek s čajem. V klidu jsem snídal, když se ve dveřích objevila ségra zabalená jen do deky, ve které spala. Asi jí probudilo moje štrachání v kuchyni. Vypadala celá rozcuchaná a z jejího pohledu bylo snadné vytušit kocovinu. I přes to ze sebe vyloudila spokojený výraz „Dobré ránko“ pozdravila s úsměvem. „Sakra nevíš jak jsem se dostala včera domů?“ zeptala se mě a já se v duchu musel smát, že asi netuší, co se v noci odehrálo. „Zuzka tě přivedla a uložila. Dej si snídani, to ti pomůže si vzpomenout.“ Ségra si přisedla ke stolu a hned jí padla do očí ta fotografie. Chvíli na ní rozespale mžourala a já ji s pobavením pozoroval, jak jí ten pohled pozvolna osvěžoval paměť. Vytřeštila oči, pak si rukou zajela do rozkroku, jako kdyby to chtěla dodatečně zachránit a nakonec jí hlava klesla do dlaní a začala fňukat. „Já jsem taková kráva, panebože.“ Nechal jsem jí dalších pár okamžiků na přemýšlení, po kterých jsem jen dodal „Vítej v klubu, sestřičko!“

 

 

12 Komentářů to “Pudl – 5.část”

 1. Tms0411 napsal:

  Teda tohle pokračování je plné zvratů.=) Paráda.=)

 2. Xar napsal:

  Sice to není můj šálek čaje, ale dobře se to čte jen ta dál …..

 3. jwm napsal:

  :D děkuju Tms0411 i Xar! (Jsem rád, že se líbí i když to není tvůj styl.)

 4. GorgenX napsal:

  Opět nezbývá, než zvednout palec. Skvěle napsané!

 5. jaja napsal:

  no tak to jsem si opět smlsla ;) jsem vždy vzrušená jak krásně popisuješ. sice jsem čekala, že chlapec bude ještě trochu více ponižován, ale možná se toho dočkáme v dalším pokračování??

  • jwm napsal:

   To rád slyším! :) Podle počtu přečtení povídky nebudeš jediná. :) Pokračování povídky někdy bude, ale asi až za delší dobu. Chci rozjet nějaký jiný příběh. Nicméně prostor pro pokračování téhle povídky tady pořád je.

 6. Q napsal:

  Trošku uklidnění pro nás, submisivní kluky… ;-)

 7. jaja napsal:

  chlapi, nenechte se prosit ;) ráda bych si na vánoce přečetla nějakou hezkou novou “čuňačinku” ;)

 8. Thoman73 napsal:

  Nebylo by pokračování? :-)

 9. johny.k napsal:

  Plánuje se prosím pokračování? Moc rád bych si přečetl jak to dopadlo.

Zanechte komentář

LouiseBrooks theme byThemocracy

Kyplex Cloud Security Seal - Click for Verification
Na těchto stránkách se nachází erotické texty. Pokud Vám nebylo 18 let nebo vás tento materiál pohoršuje, stránky opusťte.