Vzpomínky na dětství – kruh se pomalu uzavírá

Usínali jsme uspokojeni a natěšeni, plní plánů. Ale všechno bohužel dopadlo úplně jinak a opět se vyplnilo, že si člověk nemá nic plánovat. Ráno se našel náš irský setr ležet v křečích – nějaký “dobrák” mu hodil něco otráveného, no co, žijeme v Čechách a lidská zloba nezná mezí. Hovada sice běhají po celém světě ale řešit si svoje mindráky na zvířeti, to jako nechápu.

Takže místo ranního divočení jsem s ním frčel na veterinu. Matka mi před odjezdem ještě pošeptala ” A kup cestou sunar aby měl kluk co k jídlu, protože plánuju tvou ženušku totálně vyždímat ”
To mě docela naštvalo, domácí mazlíček má problém a ona myslí na šukání s manželkou. Ale když jsem si cestou položil otázku jestli mě víc nakrklo to, že mám strach o psa ( matčina plánovaného milence ) nebo mi víc vadí, že si ony budou zatím užívat beze mne, poradil mi vlastní pyj, který se cukavě začal v kalhotách probouzet k životu a já si uvědomil, že jsem taky jenom Čech a jako takový přemýšlím ocasem.
Veterinář otravu vyloučil ale z rentgegu poznal, že Beny má v sobě pět napínáčků ( takže onen “dobrák” neměl ani na jed, pouze sebral pár napínáčků z nějaké budovatelské nástěnky, nacpal je do buřta a hodil přes náhodně vybraná vrata. Pesan se musel podrobit operaci a já se vrátil bez něj. Oběma kočkám to nějak nevadilo a že nelenily prozradila postel promočená mateřským mlékem i jejich šťávičkami. Seděly u stolu, v klídku kouřily a počet prázdných lahví odpovídal jejich vláčným projevům.

Vyšetření s následnou operací přišlo na pěkný ranec a matka rozšafně prohlásila, že půlku hradí ona, odklepla na stůl mimo popelník a opile dodala ” To jsem ráda, že bude v pořádku, já už se lekla, že spáchal sebevraždu aby mě nemusel šukat ”

K tomu se přidala manželka ” Promiň, že kouřím ale máš ten sunar? Za prvé jsem opilá a za druhý v kozách nemám ani kapku mlíka, tvoje matka mě dosucha vysála, nahoře i dole ” vrávoravým krokem vstala a začla mi rozepínat kalhoty se slovy ” měl bys jí ještě jednou vystříkat lasturku aby to těhotenství bylo definitivní ”
Z posledních sil jsem zareagoval ” Hlavně mi nesahej na ocas, ten mi stojí celou cestu a rozhodni se jestli chceš mít zcákaný ruce, nebo matka plnou dělohu ”
“Ale miláčku ” dodala vláčně a očka se jí zaleskla ” to víš, že musíš stříkat do maminky, moje prsa vypila a já jí to chci jednou vrátit”
To už ze sebe matka chvatně sundavala sukni i kalhotky a bez jakýchkoliv ostychů se položila na stůl, roztáhla nohy a čekala můj zásun s následným oplodňovacím výstřikem.
Na tuhle soulož nejsem hrdý, manželka stála vedle mě, jednou rukou navedla penis mezi její horké a mokré lístečky vchodu do ráje a druhou mi masírovala koule. Byl jsem jako v rauši, cítil jak se bořím do jejího nitra, ocas mi cukal jako v plamenech a podvědomě slyšel matčino úpění ” vymrdej mě a vystříkej, chci tvé spermie”

Byl jsem opravdu nadržený na maximum a během pár vteřin do ní vyvrcholil. Ani se nestačila udělat, blesklo mi hlavou, malinko se zastyděl ale to už se k jejímu rozkroku vrhla obětavě manželka a hbitým jazykem doko-nala co já nestihl. Matka to jen okomentovala ” Doufám, žes mi z ní nevylízala i dítě ”
“neboj “šeptla manželka s lesklou tváří” jestli teď nejsi v tom, tak ti zajistím takový přísun spermatu, že budeš rodit pořád”

Matka po právě prožitém orgasmu se na ní podívala takovým smutným pohledem a vzdychla ” Věřím, že bys mi byla schopná sehnat spoustu ocasů co by do mě stříkali ale já jsem si tak nějak v podvědomí zvykla na to, že chci dítě s vlasním synem”
” Neboj, myslím, že už jsi v tom, tvoje kundička přijmula tolik nadržených spermií, že už nemůže být jiný výsledek jak tvoje těhotenství a to si piš, že až v tom budeš, tak ti vysříkám z tvých prsou mateřské mléko po svém těle jakos to udělala ty mě”
“Tobě ho dám ráda ” šeptla jí matka vzrušeně do ucha a zatímco jí ústy sjela na krk, kde jí na naběhlé žíle udělala výstavní cucflek, oběma rukama masírovala její zmáčenou kundičku i prdelku.
” Dozadu tě nepustím” sykla manželka ” tam snad nikdy …i když to tam tak zvláštně šimrá, já nevím co chci vzpouzím se něčemu ani nevím proč”
“Uvolni se”řekla jí matka “a pojď do postýlky , tam to šimrání dovedeme k orgasmu ” a nedělalo jí velké problémy ji tam dostat.
Manželka chabě protestovala ” jako když mi někdo líže poupátko a chvilkama zajede jazykem i na prdelku je to jako blesk, takový rajcovní omyl ale pořád se jedná o špinavý sex”

“Ale no ták ” povídala konejšivě matka a pokádala jí při tom do peřin, ” prdelka není přeci špinavá, je buď vykoupaná ve vaně, nebo ve šťávičkách poupátka a oboje je rajcovní”

“Já nevím ” šeptla manželka s již roztaženými nohami, zatímco jí matka kroužila špičkou jazyku kolem jejího vstupu do prdelky.

Po chvilce již manželka prosila ” proboha nepřestávej, to je něco strašně krásného”
Ta zvýšila intenzitu lízání okolo otvůrku a chvilkama strkala jazyk i dovnitř.
Během pěti minut vydechla manželka přirážejíc svou pánví na její jazyk ” Ty máš v ní snad jeden prst, přiznej se”
Matka zvýšila přirážení do její prdelky a vzrušeně vykřikla ” Máš v ní tři prsty, mrdám tě s nima a čtvrtý by se tam taky vešel”
“Ty kecáš, to není možné ” chrčela vzrušeně manželka ” ale je tak nádherný, že ho tam zkus, vymrdej mi tu mou prdelku do bezvědomí, klidně mě roztrhni už je mi to jedno, hlavně mě mrdej, ty jsi taková svině ale za to co mi děláš, tě miluju”
Matka byla vzrušená na maximum, vrážela do její prdelky čtyři prsty a lízala jí přitom kundičku. Ocas mi stál tvrdý jako kámen a já v němém úžasu sledoval řádění těch nymfomanek. Vyhonit si ho, nebo kam s ním..byl tvrdý až bolel.

Náhle jsem zahlédl jak z klečící matky odkapává kundička ne jednotlivé kapky ale celé chuchvalce vzrušení a to byl vždy průvodní jev jejího maximálního vzrušení. Nemeškal jsem ani chvilku a zabořil do ní již plakající úd. To blaho se nedá popsat, její hladová pochva mě ždímala zcela neúprosně. Každý příraz do matky se přenášel na její čtyři prsty vnikající do manželky a to našlo rychlou odezvu.
“Bože, to je nádhera, něco takovýho jsem ještě nikdy nezažila, dej tam snad ještě pátej a mrdej mě celou dlaní, já tě pak taky vymrdám pěstí, nebo do tý tvý kundy vrazím celou nohu, chci tě taky zprznit až budeš plakat blahem” skoro škemrala celá bez sebe manželka.

Matka se sice snažila ale pátý prst do ní nedostala i když se moc snažila. Se čtyřmi prsty v její prdelce se nad ní posunula, dlouze jí políbila a zadýchaně ze sebe dostala ” Ten pátý tam dostame, já ti jí roztáhnu neboj, pro tebe udělám všechno, synek mi právě opět stříká kundičku, tak asi v tom skutečně budu a moje kunda ti bude kdykoli k dispozici, vyjebej ji klidně pěstí i nohou”
Manželka si jí přitáhla k sobě a po dlouhém polibku při kterém jim bloudily jazyky v ústech té druhé, šeptla manželka ” Celou dobu sice říkám, že nejsem lesba ale po dnešku si nejsem už tak jistá”

Během téhle jejich rajcovní konverzace jsem se skutečně neudržel a začal stříkat husté dávky do matčiny pochvy a živočišně vnímal jak každá jednotlivá spermie útočí na její vajíčka za jediným účelem a snahou spojit se s ním a oplodnit ji.
Podobně jsme si užívali až do konce mé dovolenky. V té době už jsme měli pesana po zdárné operaci doma ale pomalu se vzpamatovával ze všeho co zažil a o nějakém připuštění na matku nemohla být v nejbližší době ani zmínka.

Záviděl jsem jim, když jsem se vracel k útvaru a hlavou se mi honily odvážné scénáře co všechno s ním provedou k vlastnímu uspokojení. A opravdu neuběhl ani měsíc, když přišel od matky dopis. Nedočkavě jsem trhal obálku a četl následující řádky.

“Drahý synku, mám pro tebe několik zpráv a většina z nich jsou jen dobré. Ta první z těch dobrých je ta, že tvůj pesan je po operaci opět fit a v plné kondici. Nevím jestli to manželka psala ale hned v pondělí po tvém odjezdu mě navštívila. Využila tvých klíčů a dostala se k nám domů v době, když jsem ještě spala – mohlo být kolem sedmé ráno. Spala jsem je v kalhotkách a krátké noční košilce, vždyť víš jak ráda takhle spím. Musela mě opatrně za nohy stáhnout ke kraji postele až jsem ležela na samém kraji postele s nohami dolů. V té době se mi zdál krásný sen o tom jak mi mokrá kundička pláče. Jak jsem se později dozvěděla, postříkala mi rozkrok přes kalhotky svým mlékem a když se celý nasákl, přitáhla Benyho čumák a ten jeho úžasný jazyk mi začal kundičku přes ně lízat.

Vzbudila jsem se a snažila posadit se slovy ”Neblbni, nejsem vykoupaná” Srazila mě zpátky do postele a její kozy se mi houpaly před očima když odpověděla”S tím si nedělej hlavu on taky není vykoupaný “a jednou rukou mě stále tlačila k posteli, zatímco druhou mi přetrhla kalhotky v rozkroku a táhla psa za obojek na mě. Nemusela ho nějak zvlášť přemlouvat, věděl dobře co chce, jen párkrát bodl svým vztyčeným penisem po mé zmáčené mušličce, když se konečně trefil a zajel prudce do mého nitra. Musím přiznat, že mě prcal skvěle ale velikostí penisu na vlčáka Bojara neměl.

Ale svou velikost – nějakých 15 cm vynahradil razancí svých přírazů.Snažila jsem se vnímat okolí, tvou ženušku co mě líbala, zatímco jí z odhalených prsou odtékalo mléko, Beny mě divoce šukal a já vůbec nevnímala při té rozkoši bolest kterou mi způsobil drápy předních nohou, kterými mi rozdrásal prsa do krve. Břicho jsem měla olepené jeho srstí ale v hlavě mi tepalo ” šukej a nepřestávej, ty divoké zvíře” Náhle mi z kundičky explodoval výbuch do celého těla, který mě tak nádherně krásně rval na kusy, v očích jsem místo světla viděla fantastický ohňostroj rozkoše a mé nitro odlétalo s tímto tak dlouho nepoznaným orgasmem. Cítila jsem jak mě plní svým spermatem, mlaskavě ho ze mě vyndal, chvilku opět lízal rozkrok a hned zase naskočil plenit poupátko.

Teď už ti to můžu přiznat ty můj šmíráčku -za svůj život jsem se milovala ( nebo pářila, jak chceš ) se třemi psy ale na Bojara žádný neměl, jak ten mě vyřídil o tom si můžu nechat jenom snít – dokonce jsem přemýšlela pořídit si vlčáka a v současné době je mi úplně jedno kdo z nás dvou umře při společném šukání totálně vyčerpán.
Ale abych neodbočovala od Benyho. Při druhém čísle mě sice dokázal odrovnat a já omdlela přemírou rozkoše.

Nevím jak dlouho jsem byla mimo sebe ale když se snažím otevřít oči, pohltí mě ostrá bolest. Ta Tvoje mrcha ženuška poznala, že potřebuje Beny močit a zvedla mu nohu nad mým obličejem. Pochcal mi tvář a jak jsem otevřela oči vnikla mi do nich jeho ostrá moč a pálila jako kyselina. Sice se omlouvala a otřela tvář svým tričkem, dokonce mi svým jazykem vyčistila oční víčka ale já si stejně připadala jako děvka, prostě ponížená žena kterou pes ošuká a navíc ji ještě na důkaz podřazenosti pochčije jako poslední patník. Zmocnil se mě hrozný vztek a já ji v tu chvíli neskutečně nenáviděla. Stáhla jsem ji na postel, poklekla s široce roztaženýma nohama nad její obličej a vykřikla ” Teď ze mě vylížeš všechno jeho sperma nebo tě zabiju ty svině jedna!!”

Asi ji má reakce vyděsila a poctivě vylizovala vše co ve mě z Benyho výstřiků zůstalo, navíc pokračovala dál až se mého těla začala pomalu zmocňovat rozkoš, která odplavovala vztek a já ji zadýchaně povzbuzovala ”Jóóó, ještě chvilku vydrž – už mi to jde”
Ještě zrychlila pohyb jazyku a během pár vteřin se mého poupátka zmocnila sladká křeč rozkoše. To už byla nenávist zapomenuta a já se k ní přitulila opět plná lásky a sama překvapena jak jediný orgasmus dokáže změnit vtek na cit.

“Proč jsi byla na mě taková ošklivá, vždyť víš, že tě miluju ” šeptala jí do ucha a hladila přitom její ňadra.
“Promiň” odpovídala zajíkajíc se po předchozím divokém lízání ” ale mně to vaše šukání tak vyrajcovalo, že jsem byla úplně mimo, něco takového jsem viděla prvně v životě a bylo to absolutně fantastický, co víc, anichž bych se sebe dotkla, dokázala jsem pouhým sledováním dosáhnout nebývale silného vyvrcholení”.

Její zpověď mě vzrušila a když mě navíc políbila, naše rty se spojily v dlouhém polibku, zatímco naše jazyky si bloudily navzájem v ústech, ucítila jsem její horkou dlaň na svém rozkroku a celé mé nitro opanovala silná láska a nezměrná touha po ní. Naše těla se spojila a vnímala navzájem každý pór té druhé. Podvědomě jsem cítila teplo jejího mléka na své hrudi,stejně jako horkost své šťávy která opouštěla divoce můj rozkrok a zmáčela její hbité prsty. Ani nevím kolik orgasmů jsme prožily, když se mi zadýchaně šeptla,lehounce mě kousající do ucha.

“Máš ještě ty černé šaty a červené lodičky ve kterých ti tak dobře udělala armáda ? ”
Její otázka mě překvapila a zmateně jsem jí odpověděla ” Ty mi přivedeš takovýho čtyřnohýho milence a báječnou milenku ve své osobě a pak chceš dělat módní přehlídku? Za pár hodin přijde manžel a já si to chci užít na maximum”
” Ale neboj ” odpovídala chlácholivě ” ještě si užiješ jeho hladového ocasu i mého těla a co se týče tvého muže, stejně půjde po šichtě chlastat a ukáže se až po zavíračce, ten o tvou roztouženou kundičku nemá zájem”

Její pravdivá slova mě naprosto odzbrojila a já podlehla ”Ty šaty nenosím, protože jsem přibrala pár kilo a během těhotenství je asi neoblíknu ale jsou tady v mé skříni, jestli chceš, zkus si je a v šuplíku jsou pod podvazkama a krakovanýma kalhotkama i ony lodičky, oblékni si co chceš ale než to uděláš, pust na mě Benyho – já ho chci ani nevíš jak”

Divoce mě políbila a táhla jeho čumák mezi mé roztažené nohy ” užiješ si jeho ocasu a než tě vyřídí, zatím se obléknu abych tě rajcovala a nebyla pořád v té debilní riflové minisukýnce.
Už při jejich slovech jsem cítila jeho horký penis jak naráží na má lýtka s jediným úmyslem – projet divoce mou kundičku a následně se do ní ve své psí křeči úlevně vystříkat.

Jeho první dlouhý výstřik jsem ještě vnímala i když mi ve spáncích divoce tepalo a já jako ve snu zahlídla tvou ženu jak vyndavá ramínko s těmi správnými šaty ale při druhém jsem byla schopna vnímat jen útržkovitě – jako bych usínala, těžká víčka se slastně zavírala a zatímco se v mém rozkroku chystal devatující výbuch, vidím ji, jak vyndavá lodičky omotané spoustou punčoch – pak jen sladká tma, při které ze mě prýštily horké potoky, jak mého orgasmu, tak jeho výstřiku.

Když jsem přišla k sobě, tulila se ta potvůrka ke mě a já musela uznat, že jí to sluší. Šaty jí byly akorát, jen zip přes prsa nalitá mlékem dalo asi práci zapnout ale dokázala to i když jí to ňadra svíralo až moc a vytékalo z nich samovolně mléko, které se vpíjelo do výstřihu. To by mi ani nevadilo..naopak mě tahle situace rajcovala, punčošky si vybrala taky černé, jen lodičky jí byly velké – na její nožku č.4 moje sedmička neměla.

Přitulila se ke mě jako už dlouho ne a vzrušeně sykla ” Něcos mi slíbila a teď to chci – múžu do tebe nohou ?” Já už byla tak vzrušená, že mi bylo všechno jedno a jen vyhrkla ” Pojď do mě klidně nohou, kopej mě do kundy a totálně mě oddělej”

Rychle si stoupla a zprvu se do mě zkoušela dostat lodičkou. Podařilo se jí to jen po nárt ale když jí shodila a pokoušela se do mě dostat holou nožkou jen obalenou drsným silonem punčochy, dařilo se jí to líp. Cítila jsem, jak do mě proniká a silon dráždil mou sliznici víc a víc.

Mé vzrušení dostupovalo maxima a já vzrušeně křičela ” Tlač a kopej do ní víc, chci tě mít v sobě celou” a ona se opravdu snažila . Její vzrušení se nedalo popřít když vykřikovala ” do tebe dostanu celou nohu a vyšukám tě s ní”

Benyho naše hrátky taky vzrušily a začal naskakovat tvé manželce na nohu a zatímco jí drápy roztrhával punčochy, přirážel penisem do jejího lýtka.

To byl podívaná pro bohy a já řvala “víc, ještě víc, nestyď se, zatlač pořádně a dokážeš to….ještě kousek a jsi v níííííííí celáááááááá….áááááááááááááá” Než jsem to stačila doříct, zatlačila a celá její noha v ní zmizela. To byl tak nádherný pocit totálního zaplnění a hlavou mi běželo ” má ve mě celou nohu, mrdá mě s ní a její prstíky obalené silonem, dráždí každý kousek mého nitra, jediným zásunem našla nejen mé Géčko ale i bod A, který je tak důležitý pro opakované orgasmy. Byla jsem šťastná na maximum ale přesto litovala, že nemám dvě kundy – jednu pro její nohu a druhou pro Benyho – jak ráda bych prožila ještě větší jak megaorgasmus, třeba bych při něm umřela, v tuhle chvíli mi to bylo skutečně jedno, já to chtěla a toužila po tom celým svým nitrem.

Takhle ke mě chodila týden, den co den a já byla sice šťastná ale totálně vyčerpaná. Další pondělí přišla, Benyho na mě sice pustila ale byla taková odtažitá, Ani se nesvlékla a já zahlédla, že jí přes ramena na šatech prosakuje krev. Napadlo mě jediné, zkouší to s Benym i sama a ten jí rozsápal ramena svými drápy při snaze dostat se do ní. Přeju jí to kurvičce, já si pořídila štěně vlčáka a ten bude jenom pro mě. Ale abych nezapoměla, řekla jsem jí jestli ví co slíbila, že zaučí syna až doroste a byla svolná…prý když po ní bude toužit a pozná, že ho vzrušuje, vyhoví mu ve všem co po ní bude požadovat ale sama nezačne. Jestli bude po tobě, tak se jí vystříká do kalhotek už ve 12ti- no, myslím, že se máš na co těšit-))….líbám tě, tvá máma

Její dopis mě tak vydráždil, že než byl dočten poslední řádek, musel jsem si to 2x udělat. Na vojně nám vtloukali do hlav, že chráníme klidný spánek pracujícího lidu a ono houby – zatímco tady zbytečně strašíme a hrajeme si na vojáčky, naše matky i manželky si užívají slastí života a my si nad jejich dopisy můžeme tak akorát honit péra a tiše jim závidět…kurva to je nespravedlnost!!!!

Ještě se mi nestačil uklidnit poklopec, když po dalším týdnu dorazil dopis od manželky.

Ahoj miláčku, moc tě líbám a vzpomínám na tebe. Matka ti určitě psala o všem co se odehrálo v prvním týdnu po tvém odjezdu. Bylo to náročné pro nás všechny. Matka vyřízená, Beny cestou domů sotva pletl nohama, jak byl vyskákanej…já si taky přišla na své, lhala bych kdybych řekla, že né ale naši remcali, že musí pořád hlídat malého. Musím se ti přiznat k jedné věci – když jsem viděla jak náš pejsánek s takovou chutí obšťastňuje tvou matku, zahlodala v mém nitru jiskřička pokušení. Několikrát se doma stalo, že dostal chuť i na mě, což dokazoval svým naskakováním na mé nohy a třením svého horkého penisu o má stehna. Lásko, mě to hrozně vzrušilo a já začla přemýšlet jestli by nebylo lepší, kdybych jeho sperma měla v sobě a ne na svých nohách. A právě proto ti píšu - když budeš souhlasit abych ho na sebe pustila, udělám to ale jestli se ti to bude příčit, zamítnu v sobě tuhle myšlenku navždy. Je to na tobě lásko a budu se těšit na odpověď..pááá a líbám tě na penis.

Byl to sice kratší a méně detailnější dopis jak od matky ale měl něco do sebe. Škemrala aby si to mohla rozdat s Benym a já přitom věděl od matky, že k tomu již pravděpodobně došlo. Ale i tak to od ní bylo milé, že chtěla mé požehnání aby mi mohla v klidu popisovat své řádění s ním. Nu což, odpověděl jsem jí, že nemám námitek a ať si udělají dobře ke své vzájemné spokojenosti.
Ozvala se až po měsíci.

Miláčku, děkuji ti za souhlas…ani nevíš jak tě za to miluji. Je naprosto bezvadný a udělá se do mě 5x denně. Nemusím ti popisovat co se svým horkým a rychlým ocasem dělá se mnou. Jsem každý den vyřízená ale maximálně uspokojená. Abych naše uklidnila, že nikde necourám, vymluvila jsem se na náhlou chřipku. Potom jsem se v našem patře mohla v klidu “léčit” abych nenakazila malého o kterého se tentokrát rádi postarali.Navíc jsem zabila dvě mouchy jednou ranou a řekla jim, že si vezmu psa k sobě a kdybych něco potřebovala, pošlu ho pro ně. Tím jsem zdůvodnila jeho přítomnost u sebe a eliminovala jejich případnou návštěvu u mě v nevhodné situaci. A že jich bylo, opravdu se do mě pustil většinou s takovou vervou, že jsem ztrácela vědomí jako tvá matka a určitě by nebylo vhodné, kdyby mě takhle viděli – osemeněnou po okraj a totálně vyřízenou jeho divokými přírazy. Mé tělo je k nepoznání potrhané jeho drápy, zkraje mi to nevadilo, jen ať šuká ale později jsem mu nasadila ponožky a byl klid. Za tohle cos mi dovolil, tě hrozně miluji a už se vůbec nedivím tvé matce, že to tak chtěla, jen sobě vyčítám, že jsem to nezkusila daleko dřív. Největší problém je s jeho koupáním – do vany se vyloženě těší ale bohužel si ho spojil s kopulací a jakmile opustí vanu a suším ho, okamžitě topoří a snaží se o spáření se mnou. Je mi to trapný, několikrát ho takhle zahlídl i otec ale vždy se zatím smál a celou situaci komentoval slovy….no jó no, příroda se nezapře, manželce taky několikrát skákal na kozačky. Jen kdyby věděl, že mě neskáče jen do kozaček ale tam kam mě udělá šťastnou a nekompromisně si mě podrobí ke svému i mému vyvrcholení.

Co si o tomle myslet? Manželka si užívá se psem, matka chová štěně ke stejnému účelu a já si tu můžu jenom masturbovat. Tohle není normální, proč jsem vůbec tady a ne u nich?? Divnej socialismus!!

1 Komentář to “Vzpomínky na dětství – kruh se pomalu uzavírá”

  1. jaja napsal:

    nádherné pokračování, moc ráda čtu tvé vzrušující povídání, čím dál tím víc

Zanechte komentář

LouiseBrooks theme byThemocracy

Kyplex Cloud Security Seal - Click for Verification
Na těchto stránkách se nachází erotické texty. Pokud Vám nebylo 18 let nebo vás tento materiál pohoršuje, stránky opusťte.